Žāvēšanas iekārtas2022-09-24T01:51:39+00:00

Project Description

Žāvēšanas iekārtas

B. Master žāvētāji

Maziem un vidējiem žāvēšanas apjomiem piedāvājam itāļu Tauro Essiccatori žāvēšanas iekārtas. Pieejami divu modeļu B. Master sērijas žāvēšanas iekārtas. Žāvētāji piemēroti augļu, ogu, dārzeņu, sēņu, augu, tēju u.c. produktu žāvēšanai. Žāvēšana norit ar karstu gaisu.  Standarta aprīkojumā sildīšana ar elektrību. Žāvēšanas temperatūra regulējama līdz 65o C. Modelis B. Master BM40 ir aprīkots ar 40 gab. nerūsējošā tērauda paplātēm, vienas paplātes izmērs 70×50 cm, kopējais izmantojamais žāvēšanas virsmas laukums 14 m2. Modelis B. Master Plus BMP72 aprīkots ar 72 gab. nerūsējošā tērauda paplātēm, vienas paplātes izmērs 70×50 cm, kopējais izmantojamais žāvēšanas virsmas laukums 25 m2.

Papildus žāvēšanas iekārtas var aprīkot ar automātisku ventilācijas moduli – papildus sistēma ar elektronisku kontroli mitrā gaisa automātiskai izvadīšanai. Šī sistēma ļauj optimizēt un padarīt efektīvāku iekšējo gaisa cirkulāciju un labāku mitruma līmeņa kontroli, tādejādi padarot vēl efektīvāku un ekonomiskāku produktu žāvēšanu.

Žāvētājus ir iespēja aprīkot ar papildus ūdens siltummaiņiem, kas samazina elektroenerģijas patēriņu proporcionāli šķidruma temperatūrai. Lielākais modelis B. Master Plus BMP72 pieejams tikai ar ūdens sildīšanas sistēmu, pilnīgi hidraulisks un nav nepieciešama elektrība tā sildīšanai.

Biosec Pro žāvētāji

Mājsaimniecībām vai pavisam mazai ražošanai, vai izmēģinājumiem piedāvājumā ir Biosec Pro sērijas žāvētājs, kas aprīkots ar 12 gab. nerūsējošā tērauda paplātēm, vienas paplātes izmērs 40×60 cm, kopējais izmantojamais žāvēšanas virsmas laukums 3 m2. Žāvēšanas temperatūra regulējama līdz 70 oC. Automātiska mitrā gaisa izlāde. Kā opcija iespējams iekārtu aprīkot ar UV-C filtriem, lai nodrošinātu sterilāku žāvēšanas procesu. Opcija ir WiFi savienojums, lai kontrolētu un regulētu žāvēšanas procesu no datora vai viedtālruņa.

Itāļu žāvētāji

Lielākiem žāvēšanas apjomiem izgatavojam industriālus un profesionālus žāvēšanas skapjus, kuros žāvēšanas arī norit ar karsta gaisa plūsmu, kontrole un vadība automātiska no vadības paneļa ar skāriena jūtīgu ekrānu. Iespēja saglabāt vairākas žāvēšanas programmas. Mazākajā no šiem modeļiem, ar svaiga produkta ielādi līdz 100 kg/ciklā, gaisu silda ar elektrību, pārējos lielākajos modeļus, ar svaiga produkta ielādi līdz 350 kg/ciklā; līdz 700 kg/ciklā un līdz 1500 kg/ciklā, gaisa apsildīšana notiek ar tvaiku. Žāvēšanas temperatūru var regulēt līdz 65 oC. Žāvēšanas skapji ir aprīkoti ar nerūsējošā tērauda ratiņiem, uz kuriem liek pārtikai drošas un karstumizturīgas plastmasas paplātes ar izmēriem 600×1200 mm.