Sulas preses, spiedes2023-02-09T15:10:50+00:00

Project Description

Sulas preses, spiedes

Hidrauliskas paku tipa preses

Daļējai automātikai ideāls risinājums ir hidrauliskas paku tipa preses. Sasmalcinātā masa preses audumos jāliek operatoram manuāli, presēšana notiek automātiski operatora uzraudzībā. Lietojot paku tipa preses, tiek iegūts vislabākais sulas iznākums, spiedpaliekas pēc presēšanas ir ļoti sausas un ar mazu mitruma saturu. Paku preses ar rupjākiem audumiem piemērotas augļu, dārzeņu sulu spiešanai, ar smalkākiem audumiem – ogu spiešanai.

Hidrauliskas paku tipa preses ar izbīdāmu sulas spiešanas vietu (1 vai 2 gab.) pieejamas ar ražībām sākot no 150 kg/h līdz 600 kg/h. Vairāk par paku tipa presēm informācija šeit.

Hidrauliskas paku tipa prese ar rotējošām sulas spiešanas vietām pieejamas ar ražībām sākot no 600 kg/h līdz 1200 kg/h. Vairāk par šīm presēm informācija šeit.

Lentas tipa preses

Automātiskam darbam, liekot iekārtas vienotā ražošanas līnijā, sulas spiešanai pielieto lentas tipa preses. Darbā ar lentas presi, operatoram nav jāpieliek manuāls darbs, jo sasmalcinātais produkts automātiski, no mazgāšanas sistēmas skopā ar smalcinātāju vai, citā gadījumā ar masas sūkni, tiek padots uz lentas presi, masa automātiski izpresējas, sula uzkrājas tvertnē, spiedpaliekas uzkrājas preses otrā galā vai arī automātiski ar konveijeriem var izvadīt laukā no ražošanas telpas. Lentas preses ievērojami atvieglo darbu un palielina ražošanas ātrumu. Mazākas lentas preses pieejamas ar ražību 300 kg/h, tālāk seko 600 kg/h; 700 kg/h; 1000 kg/h . Arī pavisam industriālās ar ražību 1500 kg/h; 3000 kg/h un arī dubultas lentas preses ar ražībām 3000 kg/h un 7000 kg/h. Vairāk par lentas tipa presēm informācija šeit.

Hidrospiedes

Nelielām saimniecībām sulas spiešanai piedāvājam hidrospiedes. Hidrospiedes darbojas ar ūdens spiedienu un nav nepieciešama elektrība vai cilvēka spēks. Darbība ir ļoti vienkārša – sasmalcinātu masu liek spiedē, un ar ūdens ar spēku spiež produktu pret spiedes ārējo režģi, tādejādi izspiežot sulu.

Pieejamas hidrospiedes ar tilpumiem 20 litri, 40 litri un nedaudz lielākas ar 90 un 180 litriem.