Stāvpaku (DoyPack, Pouch) pildītāji2022-07-07T09:39:05+00:00

Project Description

Stāvpaku (DoyPack, Pouch) pildītāji

Ļoti iecienīta un, popularitāti ieguvusi, ir produktu pildīšana stāvpakās. Mūsdienās stāvpakas ir pieejamas dažādu veidu, formu un izmēru un tās ir ar vai bez  vitņotā kakliņa – “spout” ar korķiem. Pildīšanas iekārtas tiek ražotas, vai nu lai produktu pildītu jau gatavās stāvpakās ar iekausētu “spout” un pildīšana notiek caur “spout” kakliņu, un iekārta pēc tam korķi uzskrūvē, vai pildīšana notiek jau gatavās stāvpakās pa stāvpakas augšējo atveri un vītņotais kakliņš “spout” pēc tam tiek iekausēts vai arī, ja tas nav paredzēts, tad stāvpakas augšējā atvere tiek aizkausēta bez “spout” ievietošanas. Lielākām ražībām un pilnīgai automātikai, stāvpaku pildīšanas iekārtas no iepakojuma materiāla ruļļa izgatavo iepakojumu un tad veic pildīšanas un aizkausēšanas procesu.

Stāvpakās ar atbilstošu konstrukciju var pildīt gan karstu, gan aukstu produktu un pildāmie produkti ir dažnedažādi pārtikas produkti, ka piemēram – augļu, dārzeņu sulas, biezeņi, zupas, mērces, kečupi, tomātu mērces, piena produkti, majonēze, olu masas produkti, medus utt. Kā arī kosmētika, sadzīves ķīmijas līdzekļi un medicīnas līdzekļi.

Nelielai, daļēji automātiskai pildīšanai kā standarta risinājumu piedāvājam stāvpaku pildītāju caur vītņoto “spout” kakliņi un iekārta pēc tam korķi uzskrūvē.

Vairāk informācija pieejama šeit.

Par lielāku ražību un automātiskām iekārtām jautājiet un mēs Jums atbildēsim. Tie nav standarta risinājumi, tāpēc jautājiet mums, kopā apspriedīsim pildīšanas līnijas un iepakojumu iespējas un kopā radīsim risinājumu Jūsu nepieciešamībai.