Pasterizatori2022-09-22T15:14:06+00:00

Project Description

Pasterizatori

Itāļu pasterizatori

Sadarbībā ar itāļu partneri piedāvājam divu veidu profesionālos pasterizatorus – ar cauruļtipa siltummaini vai ar plākšņu tipa siltummaini. Pasterizatori ar cauruļtipa siltummaini ir universālāki un piemēroti ne tikai klasisku sulu un dzērienu pasterizēšanai, bet ar attiecīgu komplektāciju arī biezsulām, biezeņiem, tomātu sulām, sulām ar mazām daļiņām. Pasterizatori ar plākšņu tipa siltummaini piemēroti klasisku sulu vai dzērienu pasterizēšanai bez jebkādām daļiņām.

Pasterizatori ir automātiskas darbības, aprīkoti ar skāriena jūtīgu kontroles paneli, no kura regulē pasterizēšanas procesu, iestata pasterizēšanas temperatūru, pasterizācijas laiku, plūsmu utt. Aprīkoti ar datu ierakstīšanas sistēmu, lai savāktu datus par pasterizācijas ciklu, drukātus uz papīra, vai saglabāt PC caur USB portu.

Pasterizatoru  ražības ir sākot no 200 l/h produkta mazākām ražotnēm līdz vairākas tonnas/h lielām ražotnēm. Sildīšanai tiek izmantots tvaiks. Pasterizatori tiek izgatavoti pēc pasūtījuma, līdz ar to iespējamās maksimālas pasterizēšanas temperatūras, izturēšanas laiki, cikli ir iespējami dažādi un piemēroti konkrētam produktam un mērķim. Pieejami arī pasterizatori ar dzesēšanas funkciju, kā arī UHT pasterizatori.

Voran pasterizatori

Kā standarta risinājumu sulas pasterizēšanai piedāvājam austriešu pasterizatorus ar cauruļtipa siltummaiņiem. Nelielām saimniecībām labs piedāvājums ir elektriski sildāmas pasterizators ar ražību līdz 180 l/h un aprīkots ar pildīšanas ierīci pudelēs un/vai Bag-in-Box. Vēl nelielām ražošanām ir elektriski sildāms pasterizators ar ražību līdz 300 l/h. Lielāku ražību pasteraizatori no 400-2000 l/h ir aprīkoti ar gāzes vai dīzeļdegvielas degli un sildīšanai tiek izmantota attiecīgi gāze vai dīzeļdegviela. Šie pasterizatori ir automātiskas darbības, aprīkot ar kontroles paneli, papildus kā opcija pieejams datu loggeris, lai caur USB portu savāktu informāciju par pasterizācijas ciklu.

Vairāk par šiem visiem pasterizatoriem informācija šeit.