Caurberzēji2022-09-22T15:11:31+00:00

Project Description

Caurberzēji

Itāļu caurberzēji

Biezeņu masas iegūšanai izmanto tā saucamos caurberzējus. Iepriekš sasmalcināts un karsēts produkts (augļi, dārzeņi, ogas) ar lāpstiņām tiek izberzts caur sietu, iegūstot biezeņa masu. Sieta caurumu diametri ir pieejami dažādi atbilstoši produkta veidam. Caurberzēji var kalpot arī kā atkaulotāji ķiršiem, plūmēm, aprikozēm, ar nosacījumu, ka atkaulotais produkts būs masas veida nevis kā atsevišķi atkaulota oga. Nepārtrauktas darbības ražošanas līnijām, caurberzējus aprīkojam ar izberztās masas uzkrāšanas tilpni un sūkni, kas masu padot automātiski tālāk uz nākošo posmu ražošanas līnijā.

Caurberzējus izmanto ne tikai biezeņu ražošanai, bet arī biezsulu, dažādu mērču ražošanai un plaši izmanto tomātu sulu un/vai biezeņu ražošanai.

Piedāvājam vienpakāpju un divpakāpju caurberzējus.

Voran caurberzēji

No standarta risinājumiem piedāvājam austriešu caurberzējus/atkaulotājus. Pieejami divi modeļi – viens ar ražību līdz 500 kg/h un otrs ar ražību līdz 1000 kg/h. Abiem modeļiem ir pieejami standarta sieti ar caurumu diametriem 0.5 mm (nektāram); 1.0 mm (biezeņa masai); 2.0 mm (biezeņa masai); 3.0 mm (ķiršu atkaulošanai vai rupjākam biezenim); 5.0 mm (plūmju atkaulošanai) un 8.0 mm (aprikožu atkaulošanai). Vairāk par Voran caurberzējiem/atkaulotājiem informācija šeit.