Augļu, ogu, dārzeņu smalcinātāji2023-02-09T15:10:26+00:00

Project Description

Augļu, ogu, dārzeņu smalcinātāji

Produktu smalcināšanai, lai to tālāk pārstrādātu sulā, biezenī, ievārījumā vai citā produktā, kā standarta risinājumu piedāvājam Voran centrbēdzes smalcinātājus. Tie ir vienkāršas konstrukcijas un ērti, viegli lietojami. Smalcinātājiem var nomainīt dažādu smalcināšanas raupjuma rīves un dažādu perforāciju un izgriezumu sietus. Izmantojot attiecīgo rīvi vai sietu, iekārtu var izmantot gan augļiem, gan dārzeņiem, gan kauleņaugļiem un pat cidonijām. Vairāk par Voran centrbēdzes smalcināšanas iekārtām informācija šeit.

Automatizētākam darbam un kopā ar mazgāšanu, Voran ražo mazgāšanas sistēmas, kuras konstruētas kopā ar smalcinātajiem. Vairāk informācija šeit.

Speidel smalcinātāji

Nelielām saimniecībām ābolu smalcināšanai varam piedāvāt Speidel smalcinātāju. Šis ir asmeņu tipa smalcinātājs, ražošanas apjoms sasniedzams līdz pat 1000 kg/h, motora jauda 2,2 kW. Iekārtas korpuss izgatavots no pārtikai piemērota un izturīga PE un asmeņi no rūdīta nerūsējošā tērauda.

Pēc pasūtījuma

Pēc individuāla pasūtījuma sadarbībā ar itāļu partneri konstruējam augļu, ogu, dārzeņu smalcinātājus speciāli pēc pieprasījuma. Tie var būt dažādu izpildījumu, ražību, piemēroti izmēri attiecīgajai ražošanas telpai, līnijai, vietai.