Vārīšanas kaltli, vakuuma vārīšanas katli2022-07-06T11:20:34+00:00

Project Description

Vārīšanas kaltli, vakuuma vārīšanas katli

Dažādu tehnoloģisko risinājumu ievārījumu, biezeņu, mērču un citu produktu gatavošanas katli, vārīšanai vakuumā vai pie atmosfēras spiediena. Ar vakuuma vārīšanas katliem var veikt arī produkta koncentrēšanu. Vārīšanas katla tilpumi, izmēri, komplektācija ir individuāli risināma  pēc pieprasījuma. Mazāku tilpumu vārīšanas katli ar tilpumu līdz 150 litriem ir sildāmi ar elektrību, lielāku tilpumu katliem sildīšana notiek ar tvaiku.

LAB 50 LAB 30

Standarta risinājums nelielai ražošanai kompakts modelis LAB50, kur iekļauta produkta vārīšana un/vai koncentrēšana zem vakuuma ar darba tilpumu līdz 50 litri, pneimatiska pildīšanas sistēma pagatavotajam produktam, lai to sapildītu burkās, pudelēs, kā arī pasterizācijas vanna gatavajam produktam (sapildītam un aizvākotam). Sildīšana ar elektrību.

Mazākai ražošanai vai izmēģinājumiem skolās, pētniecības laboratorijās, ražotnēs ideāli piemērots ir multifunkcionāls katls, modelis LAB30. Šai iekārtai kopējais tilpums ir 30 litri, darba tilpums līdz 20 litri. Produktu var vārīt gan vakuumā, gan pie atmosfēras spiediena. Gatavojot vakuumā, produktu var koncentrēt un ietvaicēt. Šo pašu darba kameru var izmantot arī citam mērķim – pasterizēt vai sterilizēt sapildītu un aizvākotu produktu. Sildīšana ar elektrību.