Vannas tipa un tuneļa tipa pasterizatori2022-07-07T09:44:50+00:00

Project Description

Vannas tipa un tuneļa tipa pasterizatori

Sapildītas un aizkorķētas vai aizvākotas produkcijas pasterizācijai, varam piedāvāt vannas tipa pasterizatorus un nepārtrauktas darbības pasterizācijas tuneļus. Produkcija drīkst būt pildīta stikla, PET tarā, metāla kārbās, stāvpakās (ar nosacīju, ka stāvpaku izgatavošanas materiāls ir piemērots pasterizācijai vai arī sterlizācijai).

Vannas tipa pasterizatori piemēroti mazām un vidējām ražotnēm, tie ir cikliskas darbības. Produkciju liek grozā, grozu vannā – pasterizācija norit ūdenī. Pasterizācijas temperatūra, laiks, kā arī dzesēšana iestatāmi automātiski uz kontroles paneļa. Sildīšana mazākiem modeļiem norit ar elektrību un lielākiem modeļiem ar tvaiku. Mazākajos modeļos var ievietota sākot no aptuveni 150 burkas vai pudeles, lielākajos modeļos ap 1000 burkas vai pudeles vienā ciklā. Produkcijas ievietošanas daudzums vannā ir atkarīgs no taras izmēriem, tāpēc veicam aprēķinus kāda izmēra pasterizācijas vanna ir nepaciešama konkrētajai produkcijai, zinot izmērus, ražošanas apjomus dienā un vēlamo pasterizācijas temperatūru un izturēšanas laiku.

Lielākām ražotnēm piedāvājam industriālas, nepārtrauktas darbības pasterizācijas tuneļus. Pasterizācijas tuneļos pa vienu galu tiek padota produkcija, pa otru nāk laukā pasterizēts un atdzesēts produkts. Pasterizācijas tuneļi tiek lietoti lieliem ražošanas apjomiem un tie ražošanas telpā aizņem vairāk vietas. Šīs iekārtas tiek izgatavotas pēc pasūtījuma, attiecīgi konkrētajam produktiem, taras izmēriem, apjomam, produkta padeves temperatūrām, pasterizācijas temperatūrām, izturēšanas laikiem un visiem citiem faktoriem.

Par nepārtrauktas darbības pasterizācijas tuneļiem vairāk informācija šeit.