Vakuuma iepakotāji un trauciņu aizkausēšanas iekārtas2022-07-06T09:09:21+00:00

Project Description

Vakuuma iepakotāji un trauciņu aizkausēšanas iekārtas

Visbiežāk vakuuma iepakojumos iepako gaļas produktus, sieru, zivis, dārzeņus, augļus un citus produktus. Vakuumā var iepakot produktus, izmantojot vakuuma maisus, ar vai bez pārtikas gāzes injicēšanas funkciju un otrs veids ir trauciņos ar plēvi. Iepakojot produktus vakuumā, ar vai bez gāzes funkcijas (to nosaka nepieciešamība produkta tipam, piemēram, sarkanajai gaļai tas ir obligāti), tiek pagarināts produkta uzglabāšanas laiks, novērš produkta krāsas maiņu, sakalšanu, aromāta maiņu, saglabā vizuālo izskatu, ka arī protams higiēnas aspekts.

Iepakojot produktus vakuuma maisos, piedāvājam kameru tipa vakuuma iepakotājus ar dažādiem kameru izmēriem; dažādiem aizkausēšanas sliedes garumiem, skaitu, novietojumu kamerā; atšķirīgiem vakuuma sūkņu ražīgumiem; ar vai bez pārtikas gāzes injicēšanas funkcijas; atšķirīgiem kontroles paneļiem; opcija ārējās aizkausēšanas šuves nogriešanas/atdalīšanas funkcija utt., līdz ar to ir iespēja variēt un palielināt iekārtu lietošanas iespējas.  Pavisam nelielai ražošanai vai restorāniem, piedāvājumā ir bezkameru vakuuma iepakotāji.

Iepakojot produktus trauciņos ar plēvi, automātiskas darbības iekārtas spēj veikt gan iepakošanu vakuumā ar vai bez pārtikas gāzes injicēšanu, daļēji automātiskas iekārtas ir ar un bez vakuuma pakošanas iespējām un ar un bez pārtikas gāzes injicēšanas iespējām. Savukārt, manuālās trauciņu aizkausēšanas iekārtas veic tikai izkausēšanas funkciju ar plēvi, bez vakuuma un bez gāzes funkcijām. Presformas traukiem ir standarta varianti, kā arī izgatavojam pēc pasūtījuma klienta trauku izmēram un formai. Plēves apgriešanas iespējas ap trauciņu pa iekārtu modeļiem atšķiras, tāpēc ar klientu vienmēr precizējam un konsultējam vajadzību un iespējas.