Mazgāšanas un šķirošanas iekārtas2022-09-22T15:31:57+00:00

Project Description

Mazgāšanas un šķirošanas iekārtas

Pēc individuāla pieprasījuma ar itāļu sadarbības partneri izgatavojam dažādu ražību un izpildījumu mazgāšanas iekārtas augļiem, dārzeņiem. Mazgāšanas sistēmas pilnībā izgatavotas no nerūsējošā tērauda AISI 304, sastāv no mazgāšanas vannas, ūdenī tiek radīts burbuļojošs efekts, labākai produkta mazgāšanai. Dārzeņu mazgāšanai papildus vannā iebūvējam arī birstes. Produktu izlādei no vannas konstruēts elevators, kas produktu padod tālāk uz šķirošanu un inspekciju. Šķirošanas konveijerus piedāvājam dažādu garumu un platumu, atkarībā no vēlamās ražības un produkta veida.

Ogu un arī augļu mazgāšanai piedāvājam mazgāšanas vannas, tās aprīkotas ar perforētu grozu. Produktu liek grozā un grozu liek mazgāšanas vannā ar ūdeni, kurā tiek radīts burbuļojošs efekts. Grozu perforācija pieejama dažāda – atbilstoša produktam.

Voran mazgāšanas iekārtās

Kā standarta mazgāšanas risinājumu piedāvājam Austrijas kompānijas Voran mazgāšanas sistēmas, kuras vairākos izpildījumos ir aprīkotas kopā ar smalcināšanas iekārtām, lai pēc mazgāšanas produkts uzreiz tiktu padots uz smalcināšanu un pēc tam uz nākošo procesu attiecīgajā ražošanas līnijā. Vairāk par Voran mazgāšanas iekārtām informācija šeit.

FLOTTWERK

Sakņu dārzeņu mazgāšanai piedāvājam arī partijas tipa mazgātājus, kuriem ir pieejami mazgāšanas trumuļi bez birstēm un ar birstēm. Šos mazgāšanas trumuļus var nomainīt uz attiecīgā modeļa mizošanas trumuli, tādejādi vienu iekārtu izmantot gan mazgāšanai, gan mizošanai, nomainot piemērotu trumuli.

FLOTTWERK mazgāšanas, mizošanas iekārtu katalogs