Konditorejas dozēšanas, injicēšanas, dekorēšanas iekārtas2022-09-23T14:21:22+00:00

Project Description

Konditorejas dozēšanas, injicēšanas, dekorēšanas iekārtas

Kompānija Beldos ir viena no vadošajām kompānijām pasaulē dozēšanas, injicēšanas iekārtu, sūkņu un citu iekārtu ražošanā konditorejām, beķerejām un kūkotavām.

Iekārtas ar atbildošu konstrukciju un aprīkojumu  ir piemērotas konditorejas mīklu, biskvītu, putojošu un dažādu citu masu dozēšanai, injicēšanai, pārsūknēšanai. Iekārtas piemērotas desertu dozēšanai, augļu masu dozēšanai un pārsūknēšanai. Beldos savas iekārtas piedāvā ne tikai konditorejām, beķerejām un kūkotavām, bet arī citiem pārtikas ražotājiem, lai tās pielietotu augļu, dārzeņu mērcēm, zupām, biezeņiem, kaviāru dozēšanai, gaļas bumbiņu pildīšanai, saldo, sāļo groziņu pildīšanai, saldējumam utt.

Pēc izpildījuma iekārtas ir pieejamas sakot no vienkāršākajam Mini-Fill sērijas dozēšanas, injicēšanas iekārtām ar pieejamu ļoti plašu aprīkojumu un komplektāciju atbilstoši vajadzībai un produktam. Vēl plašāks piedāvājums un izpildījums ir Beldos sērijas dozēšanas iekārtām un multi dozatoriem. Iekārtas ir integrējams arī automātiskās ražošanas līnijās. Lai masu padotu uz pildīšanas iekārtu tvertnēm, piedāvājuma ir masas sūkņi, kā arī masas sūkņi tiek konstruēti ar dozēšanas funkciju un var pa tiešo dozēt no tvertnes, katla noteikto daudzumu produkta tam vēlamajā traukā vai vietā.

Konditorejām un kūkotavām piedāvājumā ir arī biskvītu griezējs, dekorēšanas iekārtas, sīrupu izsmidzinātāji, kā arī automātiskas kūku līnijas.