Etiķešu aplīmēšanas iekārtas2022-07-07T09:20:46+00:00

Project Description

Etiķešu aplīmēšanas iekārtas

Daļējai automātikai pudeļu, burku aplīmēšanai ar pašlīmējošām etiķetēm, piedāvājam itāļu ražotāja Tenco etiķešu aplīmēšanas iekārtu. Iekārta ir piemērota cilindra formas pudelēm un ar papildus aprīkojumu arī kantainām pudelēm. Cilindra formas pudeles var aplīmēt ar vienu (priekšas vai visaptverošu) vai divām (priekšas un aizmugures) etiķetēm ar nosacījumu, ka etiķetes ir uztītas uz vienas spoles. Iekārtas ražība darbā ar cilindra formas pudelēm ir vidēji 500 pudeles/h, darbā ar kantainām pudelēm – līdz 350 pudeles/h. Etiķētājs ir kompakts, novietojams uz galda un ļoti ērts lietošanai.

Papildus etiķešu aplīmēšanas iekārtu varam aprīkot ar printeri/marķētāju, lai uz etiķetes pirms uzlīmēšanas uz pudeles, uzdrukātu datumu, partijas numuru vai citu papildus nepieciešamu informāciju. Tas ir ļoti ērti un atvieglo operatora darbu – vienā iekārtā tiek izdarīti divi darbi, kas ļoti ietaupa darba laiku.

Vairāk par daļēji automātisku etiķešu aplīmēšanas iekārtu informācija pieejama šeit.

Automātiskas darbības etiķešu aplīmētāji meklējami un jautājami zem produktu sadaļas Automātiskas pildīšanas līnijas un monobloki.