Daļēji automātiskas pildīšanas iekārtas2022-07-07T08:36:45+00:00

Project Description

Daļēji automātiskas pildīšanas iekārtas

Pneimatiski pildītāji

Sadarbībā ar itāļu kompāniju Tenco Srl. piedāvājam daļēji automātiskus pneimatiskas darbības volumetriskus pildītājus, kuri, ar atbilstošu konstrukciju katram produktam, ir piemēroti gan šķidrumu dozēšanai, gan viskozu produktu dozēšanai, gan produktiem, kas satur veselas daļiņas. Iekārtas ir piemērotas gan karstai, gan aukstai pildīšanai. Ar Doselite sērijas pildītājiem iespējamie dozēšanas diapazoni ir:  0 – 38 ml; 2 -100 ml; 5 -250 ml; 5 -380 ml; 20 -680 ml; 50 – 1300 ml. Ar Dosamatic Plus sērijas pildītāju var dozēt no 200 – 5000 ml. Pildīt var gan burkās, gan pudelēs ar dažādiem izmēriem un kakliņa diametriem, spainīšos, vai citos trauciņos. Dozēšanu var veikt manuāli katrai dozēšanas reizē nospiežot kājas pedāli vai  automātiski pēc iestatītā laika intervāla.

Ir pieejams daļēji automātisks monobloks, kurā vienai otrai blakus ir konstruēta viena pildīšanas galva un viena aizvākošanas galva.

Vertikālie volumetriskie pildītāji ar cilindriem ir piemēroti šķidrumu un blīvāku šķidrumu pildīšanai metāla kārbās, PET pudelēs. Šīs iekārtas spēj dozēt diapazonā no 50 līdz 2000 ml un no 250 līdz 5000 ml.

Ar aprīkojumu, kur dozēšana norit tarā no apakšas, pildīšanas galvai ceļoties uz augšu, var dozēt produktus, kuriem ir tieksme putoties.

Pildītāji ir piemēroti ne tikai pārtikas produktu dozēšanai, bet arī kosmētikai, farmācijai un ķīmijai.

Piedāvājumā ir arī pildītāji ar 2 vai vairākām pildīšanas galvām un tos var integrēt kopā ar konveijeriem, tādejādi nodrošinot automātisku pildīšanas procesu.

Vairāk par visu veidu pneimatiskajiem pildītājiem informācija pieejama šeit.

Vakuuma pildītāji

Piedāvājumā ir ērti un kompakti vakuuma pildītāji ar 1 (vienu), 2 (divām) vai 4 (četrām) pildīšanas galvām, kas piemēroti gan aukstu produktu (vīns, alkoholiski destilāti, eļļa, liķieri) un karstu produktu (augļu, ogu, dārzeņu sulas) pildīšanai pudelēs, kuru augstums ir līdz 350 mm. Pildīšana ir pilnīgi higiēniska un produktam nav saskare ar gaisu, novietojot pudeli zem pildīšanas galvas, iekārta ar vakuumu sūc produktu no tvertnes un pilda pudelē.

Nelielām saimniecībām piemērots ir Enolmatic sērijas vakuuma pildītājs ar vienu pildīšanas galvu, kas var sasniegt ražību līdz 150 pudeles/h (pildot 750 ml). Mazām un vidējām ražošanai piemērots Enolmaster sērijas vakuuma pildītāji ar 2 vai 4 pildīšanas galvām. Enolmaster sērijas pildītāji ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda. Iekārta pati spēj sūkt ar vakuumu produktu no tvertnes, kas atrodas līdz 4 metru attālumam no pildīšanas iekārtas. Standarta komplektācijā ir pildīšanas sprauslu konusi, kuri pamēroti pudelēm ar iekšējo kakliņa diametru no 18 – 28 mm, pēc pieprasījuma pieejami arī citi konusi ar kakliņu iekšējam diametram līdz 60 mm. Kā arī ir aprīkojums mini pudelītēm, ar mazajiem kakliņu diametriem diapazonā no 7,5 līdz 16 mm.

Pudeļu novietošana pie pildīšanas galvām un pēc iepildīšanas noņemšananotiek manuāli, to veicot operatoram ar rokām. Pildītājs ar 2 (divām) pildīšanas galvām var sasniegt ražību vidēji 300 pudeles/h, ar 4 (četrām) – vidēji 500 pudeles/h.

Ir iespēja pasūtīt iekārtu, kura aprīkota ar pildīšanas galvām un sprauslām ar konusiem, kuri piemēroti atšķirīgu kakliņu diametru pudelēm.

Visus vakuuma pildītājus var aprīkot ar filtrēšanas sistēmām ar nerūsējošā tērauda vai plastmasas šķiedru filtrēšanas kārtridžiem un ar dažādām filtrēšanas pakāpēm, lai pirms produkta iepildīšanas pudelēs, to nofiltrētu.

Vairāk par vakuuma pildītājiem informācija pieejama šeit.