Birstošu produktu dozēšanas, iepakošanas iekārtas2022-07-07T09:52:42+00:00

Project Description

Birstošu produktu dozēšanas, iepakošanas iekārtas

Dažādu birstošu produktu pakošanai trauciņos, kastītēs, maisiņos un citā iepakojumā, piedāvājumā ir gan daļējas automātikas iekārtas, kur operators manuāli novieto  iepakojumu pie dozatora galvas un dodot signālu, produkts pēc noregulētā daudzuma uz kontroles paneļa dozējas iepakojumā. Visbiežāk iepakojuma aizdare norit manuāli un maisiņu veida iepakojumus aizkausē aizkausēšanas iekārta.

Automātiskai dozēšanai iekārta pati spēj paņemt un izkoriģēt iepakojumu, lai tajā dozētu produktu. Dozēšanai maisiņos, automātiskās iekārtas pašas no plēves izveido un sakausē maisiņus vajadzīgajos izmēros un formā.

Tāda produkcija, kā piemēram, cepumi, smalkmaizītes, batoniņi, kā arī augļi, dārzeņi, sēnes vai jebkurš cits produkts trauciņos, groziņos, tiek pakoti ar horizontālas darbības Flow Pack iepakotājiem. Par iepakošanas materiālu var izvelēties caurspīdīgu vai necaurspīdīgu, elpojošu vai neelpojošu iepakojumu, atbilstoši produkta nepieciešamībai.

Par birstošu produktu dozēšanas/iepakošanas iekārtām, kā arī Flow Pack iepakošanas iekārtām jautājiet un mēs Jums atbildēsim.