Bag-in-Box (BIB) pildītāji2022-07-07T09:28:41+00:00

Project Description

Bag-in-Box (BIB) pildītāji

Sulu pildīšanai Bag-in-Box iepakojumos piedāvājam franču Technibag pildītājus. Piedāvājumā ir daļēji manuāli BIB pildītāji, daļēji automātiski BIB pildītāji un pilnīgi automātiski BIB pildītāji. BIB pildītājus piedāvājam ne tikai karstu sulu pildīšanai, bet ar speciālu aprīkojumu arī biezsulu, biezeņu, sīrupu pildīšanai; tomātu mērču, kečupu pildīšanai; piena produktu pildīšanai; majonēzes, olu produktu pildīšanai un citiem produktiem.

Pildītāji  piemēroti produktu pildīšanai 3 – 20 litru maisos ar standarta “Vitop high gland tap type” korķi un piemērotība cita veida korķiem pēc pieprasījuma, piemēram, “Vitop compact”, kuri ir īsāki nekā standarta korķi, kā arī citi. Iekārtas piemērotas arī 1,5 un 3 litru stāvpakām (pouch) ar standarta “Vitophigh gland tap type” korķi vai piemērotība cita veida korķiem pēc pieprasījuma. Visi pildītāji  nodrošināti ar funkcijām, kas izsūc automātiski gaisu no maisa pirms pildīšanas (vakuuma funkcija) un injicē pēc pildīšanas pārtikas gāzi – N2, CO2 vai maisījumu. Iekārtas ir aprīkotas ar sūkni, kas sūc produktu no bufertvertnes un padod uz pildīšanas sistēmu. Dozēšana notiek automātiski pēc noregulētā daudzuma un kontroles paneļa – “flowmeter” sistēma (lāpstiņtipa ritenītis).

Daļēji manuālie pildītājiem ir rokas svira, lai noņemtu un iespiestu korķi maisā. Daļēji automātiskiem BIB pildītājiem korķa izņemšana pirms pildīšanas un iespiešana pēc pildīšanas norit automātiski – to veic iekārta. Daļēji automātiskam modelim Premia WS TOP 540 ir papildus arī “Web” režīms, kad Bag-in-Box maisi (tie ir savienotie cits ar citu kopā lentā) tiek padoti automātiski uz pildītāju un iekārta tos nogriež (Patentēta sistēma). Daļēji automātiskos modeļus var integrēt ar konveijeriem, kas automātiski pārvieto kastes ar maisiem vai tikai maisus pa konveijeru.

Automātiskas darbības BIB pildītāji ir piemēroti lielām ražotnēm, ar augstu ražošanas jaudu. Tie ir pilnīgi automātiskas darbības un operatoram ir jāveic tikai vadība un kontrole, pārējo visu veic iekārta automātiski.