Automātiskas pildīšanas līnijas un monobloki2022-07-07T09:27:15+00:00

Project Description

Automātiskas pildīšanas līnijas un monobloki

Automātiskai produktu pildīšanai, kā arī aizkorķēšanai un etiķešu aplīmēšanai, projekta ietvaros vienmēr ir jāprecizē daudzi jautājumi, nianses un detaļas. Tie nav standarta risinājumi, tāpēc jautājiet mums, kopā apspriedīsim pildīšanas līnijas iespējas un kopā radīsim risinājumu Jūsu nepieciešamībai.

Automātiskas pildīšanas līnijas ir iespējamas dažnedažādiem pārtikas produktiem: ūdenim, dzērieniem (gāzētiem un negāzētiem), sulām, biezsulām, mērcēm, biezeņiem, ievārījumiem, salātiem, zupām, produktiem, kas satur veselas daļiņas līdz zināmai robežai, eļļai, medum un daudziem citiem. Attiecīgi pildāmajam produktam tiek piedāvāta atbilstoša veida pildīšanas sistēma un attiecīgajai tarai aizkorķēšanas sistēma, kas konstruēta vienā monoblokā vai nepārtrauktā ražošanas līnijā. Pirms pildīšanas piedāvājam arī tukšās taras sterilizāciju, kā arī līniju var aprīkot ar papildus iekārtām pildīšanas un aizkorķēšanas pārbaudei un kontrolei. Zem nosaukuma “Automātiskas pildīšanas līnijas” pieskaitām un nodrošinām arī automātiskas etiķēšanas iekārtas.

Sadarbojamies ar itāļu kompāniju STV di Salati G. & C. snc Informatīvs katalogs par STV produktiem – STV produktu katalogs.

Sadarbojamies ar vācu kompāniju Wuerschum GmbH. Wuerschum ražo ne tikai vācu kvalitātes pildīšanas iekārtas un līnijas pārtikas produktiem, bet arī ķīmijai, farmācijai, kosmētikai. Piedāvājumā arī iekārtas ar ATEX sertifikāciju.

Informatīvs katalogs – Wuerschum produktu katalogs.